Umělé květiny ? Ano, nebo ne ?

20.06.2024

Také milujete květiny stejně jako já ? Kdybych mohla, tak je mám v každém rohu. V mém minulém bydlení jsem měla cca 50 pokojovek. Některé byly malé jako např. orchideje, některé trošku větší, třeba jako můj 1,5m fíkus benjamína, který se stěhoval do Tábora se mnou.  Takže když můžu, jdu do živých, ale jsou okolnosti, kde bych se i já bála. 

Třeba svatební slavobrána, na konstrukci naaranžujete tyl připevníte obrovskou kytici a když vám ji připraví květinářka, tak budete mít i štěstí, že chvíli vydrží. Co tak bývám na svatbách, tak jsou na krásně slunném místě, že se většina lidí roztéká a květiny ? Některá to dá, některá ne..záleží na druhu.  Takže pokud chcete, aby všechno vydrželo déle než do obřadu a třeba byste u ní rádi krásné západové fotky, tak bych klidně volila umělé květiny. Mají tu výhodu, že si kytici připravíte klidně měsíc dopředu a nic vám nezvadne. Maximálně ji hodíte do sprchy, zbavíte prachu a kytice je připravená na svatební den.  Jestli chcete vyzdobit nějaký vzdálený roh ve stodole, tak ani v tomhle případně bych se nebránila. Čím víc výzdoby si můžete připravit předem a pak dovézt na místo, tak tím líp. Svatby bývají hektické a opravdu budete rádi za každou minutu navíc. 

Kde bych určitě volila živé květiny, tak to je svatební kytice a vázy na stolech, přece jen zrovna tohle je v přímém kontaktu se svatebčany.

 Případně pokud zdobíte květinami i dětský stoleček, tak tam bych v klidu dala umělé květiny, váza s vodou je prima na hraní a umělé květiny toho prostě vydrží o něco víc než živé. 

V dnešní době vypadají pomalu k nerozeznání od živých. Živým, tedy umělým příkladem jsou toho kupkytky.cz . Je to e-shop mojí kamarádky a mojí letošní nevěsty. Když jsem u ní doma dělala svatební zkoušku, tak měla krásně vyzdobený dům umělými květinami, které byly k nerozpoznání od živých. 

Pár dní po naší zkoušce jsme se sebraly a pár fotek jsme pro vás nafotily, ať máte nějakou představu. 

Děkuji Jitce Horychové, majitelce e-shopu, za zapůjčení a za tu výdrž před objektivem, protože jsme spolu fotily možná až v nelidských podmínkách, kdy byla zima a strašně foukalo.

www.kupkytky.cz